|
|
|
![]() |
| Úvod | Naše srazy | Jiné srazy | Aktuality | Kontakty | Odkazy | Fotogalerie | Chat | Kronika |
| Úvod |
| Naše srazy |
| Jiné srazy |
| Aktuality |
| Kontakty |
| Odkazy |
| Fotogalerie |
| Chat |
| Kronika |
|
| Pro volnou chvilku |
|
Novi paragani maji prvni seskok. Major jim jeste v letadle vsechno zopakuje: "Takze, vyskocite, napocitate do peti a zatahnete za snurku vlevo. Kdyby se padak neotevrel, nevadi, pockate tri vteriny a zatahnete za snurku vpravo a otevre se vam zalozni padak. Jak dopadnete, padak sbalite a vratite se k utvaru." A jeden novacek se pochopitelne zepta: "No a co kdyz se mi ten zalozni padak taky neotevre?" Major mu nechce hned rict, ze by skapal, a tak povida: "Tak budete mavat rukama a rvat 'Jsem jestrab, jsem jestrab!'" Rozsviti se svetlo, novacci vyskacou a major zavre dvere letadla. Asi tak za minutu zvenku na ty dvere nekdo busi. Major otevre a vidi jednoho novacka, jak mava rukama a pta se ho: "Majore, jak ze se jmenuje ten ptak?" |
| Anketa |
|
|
| Počasí | |
![]()
![]()
![]()
![]() | |
| Reklama | |
| Zde může být upoutávka třeba na Vás, Vaše www a pod. ... |
Aktuality - 2017
Archiv aktualit:
[2005] [2006] [2007] [2008] [2009] [2010] [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] |